Recenze Vernee Apollo

Android 6.0 / 5.5 Palce Displej 2K / CPU MTK Helio X25 2.5GHz Deca Core / GPU Mali T880 / 4GB RAM / 64GB ROM / Přední Kamera 8.0MPx / Zadní Kamera 21.0MPx / GPS / LTE / Snímač Otisků / WIFI / Bluetooth 
Vernee Apollo na testování poskytl internetový obchod gearbest.com

Technické parametry Vernee Apollo si můžete přečíst v tomto článku

Popisování obsahu balení a dalších věcí zde nebudu uvádět. Vše bylo řečeno ve videu z rozbalování Vernee Apollo na které se můžete podívat.
Vernee Apollo vytváří poměrně kvalitní fotografie i videa. Dokonce i za zhoršených světelných podmínek si nevede vůbec špatně. Na to jak telefon fotí se můžete podívat v galerii.

S telefonem jsem byl při testování spokojen. Během používání jsem neměl žádné problémy. Ve video recenzi jsem se nezmínil o hudebním výstupu 3,5 mm jack na sluchátka. Ten je jedním slovem excelentní. Se sluchátky Xiaomi Piston 2 měl telefon čistý a dostatečně silný zvukový přednes. 

Výhrady ale mám k „přidané hodnotě“ kterou výrobce Vernee přibalil k telefonu. Přidanou hodnotou jsem označil VR box pro sledování virtuální reality a videí ve 3D. Kompletní hodnocení jak telefonu tak VR boxu uvidíte ve video recenzi.
Shrnuto a podtrženo – Vernee Apollo se mi líbí. Telefon má perfektní dílenské zpracování, působí hodnotným dojmem a funguje spolehlivě. Uděluji tedy telefonu palec výhodný nákup a jeho koupi mohu jen doporučit. Za rozumné peníze získáte dobré „železo“.

Zvláštní poděkování patří internetovému obchodu gearbest za poskytnutí kamery na testování.

Telefon zakoupíte na GearBest za 249,99USD

(cena platí ke dni 30.3.2017)