Test paměťových karet #1

Jelikož paměťovou kartu micro SDHC nebo micro SDXC používáme hlavně v mobilních telefonech, fotoaparátech a video kamerách, tak přikládáme větší váhu výsledkům naměřeným v mobilním telefonu. Proto zní náš konečný verdikt takto:

1 – Vítěz testu 

MIXZA TOHAOLL Ocean Series micro SDXC UHS-I 64GB class 10

best-buy

Mixza měla jasně nejlepší výsledky při měření v telefonu a i v PC se držela v těsném závěsu karty od Samsungu. Proto tato karta získává palec vítěz testu a naše doporučení pro nákup.

Kartu zakoupíte na Everbuying za 14,60USD

(cena platí ke dni 13.5.2016)

2 – Netac P500 micro SDXC UHS-I 64GB class 10

Tato karta držela krok s vítězem. Při testu v telefonu však byla o kousíček pomalejší. Také tato karta získává naše doporučení pro nákup.

Kartu zakoupíte na Everbuying za 13,29USD

(cena platí ke dni 13.5.2016)

3 – Samsung Evo micro SDHC UHS-I 32GB class 10 

best_buy_yellow

Při testu v PC porazila všechny zbývající karty a vyhrála. Při testu v telefonu však skončila až třetí a proto i celkově třetí místo. Tato karta získává naše doporučení jako nejvýhodnější nákup (doporučení pro nejvýhodnější nákup platí v době zveřejnění článku).

Kartu zakoupíte na Everbuying za 7,89USD

(cena platí ke dni 13.5.2016)

4 – OV micro SDHC UHS-I 32GB class 10

Tato karta skočila v našem testu na posledním místě. I když při testu v PC byla těsně druhá za kartou Samsung. To že jsme kartu dali až na čtvrté místo vůbec neznamená že je špatná. S koupí karty chybu neuděláte. Cena je velice slušná a navíc karta OV doslova rozdrtila naší referenční kartu A-Data.

Kartu zakoupíte na Everbuying za 8,90USD

(cena platí ke dni 13.5.2016)
Děkujeme internetovému obchodu Everbuying za poskytnutí paměťových karet do testu