Recenze Xiaomi HiFi sluchátka a video

Original Xiaomi Skládací HiFi Sluchátka / Nízká Impedance 32 ohmů/ Mikrofon pro Telefonování / 1,4 Metru Opletený Kabel / Citlivost 98dB / Maximální Výkon 50mW / Materiál Kov / Kůže / 2x Výměnné Náušníky
Sluchátka jsme měli na testování z internetového obchodu GearBest. Technické parametry sluchátek najdete v tomto článku. Video pohled najdete na konci této recenze.

Sluchátka dorazila v zajímavém bílém boxu, který působí elegantním dojmem. Krabice má rozměr krychle. Na horní straně je pouze logo Mi vyvedené ve světle šedé barvě, jinak je celá čistě bílá. Stručný přehled technických parametrů sluchátek najdete na spodní straně. Box má stahovací přebal ze silnějšího papíru. Po jeho sundání už na Vás bude koukat první vložená krabička čtvercového tvaru. Jsou v ní vložené výměnné náušníky, ty největší „karbanátky“ v celém balení.

Pod touto plochou krabičko je vložený stručný obrázkový návod. Popisky jsou pouze v čínštině, ale to vůbec není na překážku. Obrázky jsou vše vysvětlující. Pod návodem jsou po stranách vložené dvě menší krabičky a velký černý plastový box.

V jedné menší krabičce jsou další výměnné náušníky, v druhé je plátěný pytlík do kterého můžete sluchátka schovat při přepravě. Tedy pokud nepoužijete plastový box, ve kterém jsou schována samotná sluchátka. Uvnitř boxu ještě najdete audio redukci, pozlacenou redukci jack z 3,5 mm na 6,3 mm a kabel od sluchátek s multimediálním tlačítkem pro příjem hovorů nebo přepínání skladeb. Samozřejmostí je i mikrofon na tlačítku, takže se se sluchátky dá i telefonovat.
Sluchátka jsem testoval čistě pocitově, žádné přesné měření se nekonalo. Pokud by někdo požadoval nějaké grafy, tak zde alespoň pár informací od výrobce.