Recenze No.1 GT-X6800 a video

NO.1 GT-X6800 4G Phablet / 5.5 Palce displej / IP68 Voděodolnost / Android 4.4 / CPU Snapdragon MSM8916 Quad Core 1.2GHz / GPU Adreno 306 / Dual SIM / 1GB RAM / 8GB ROM / 5MPx Přední kamera / 13MPx Zadní kamera / LTE / 6800mAh Baterie / GPS
Na testování jsme měli z GearBest telefon No.1 GT-X6800 s ochranou IP68. Prvně jsme Vám tohoto obrněnce představili v tomto článku, kde najdete i technické parametry.

Telefon dorazil v poměrně velkém boxu, který má na horní straně informativní potisk. Na spodní straně krabičky jsou základní parametry telefonu.

Telefon má úhlopříčku displeje 5,5 palce. Displej se Super Amoled.

Díky své odolnosti je to však obr. I jeho váha téměř 300 gramů je v kase pořádně znát. Na přední straně jsou dole hardwarová senzorová tlačítka, která nejsou bohužel nijak podsvícená. U horního okraje přední strany je přední kamera 5MPx, sluchátko, senzory a notifikační dioda. Na spodku zadní strany je hlasitý reproduktor, u horní hrany pak 13MPx kamera blesk. Za povšimnutí stojí i kryt baterie, který je k tělu přístroje přišroubovaný šesti šroubky aby dobře doléhal na těsnění, které zajišťuje vodotěsnost. Dostat se tedy k baterii  nebo sim kartám není zrovna jednoduché.

Na levém boku telefonu je tlačítko zapnutí/vypnutí, na pravé straně pak tlačítko ovládání hlasitosti. Pro zmáčknutí tlačítka je zapotřebí vyvinout větší sílu. Na spodní straně telefonu se nachází mikrofon a micro USB konektor pro nabíjení chráněný vodotěsnou krytkou. Na horní straně se 3,5 mm audio jack konektor který je taktéž chráněn vodotěsnou krytkou.

V příslušenství najdeme nabíjecí adaptér, USB kabel, sluchátka, náhradní fólii na displej a ocelový „multi nástroj“ velikosti kreditní karty.
Porovnání velikosti. Telefon velikosti kreditní karty M5, dále OnePlus One s úhlopříčkou 5,5 palce a No.1 GT-X6800.