Recenze Elephone M2 a video

ELEPHONE M2 / 5.5 Palce  LG Displej / MTK6753 64-bit Octa-core / Android 5.1 / 13MPx SONY / 3GB RAM / 32GB ROM / Touch ID
Základní informace o telefonu Elephone M2 jsme představili v tomto článku

Telefon jsme měli na testování z obchodu TinyDeal. Zlatou variantu.

Telefon dorazil v elegantním černém boxu. Na krabičce kromě IMEI nejsou žádné informace o hardware telefonu nebo verzi androidu.

V baleni se nachází kromě samotného telefonu ještě nabíjecí adaptér, USB kabel, stručný návod v angličtině a náhradní fólie na přední i zadní stranu telefonu.
Telefon má kovové tělo a podle výrobce i zadní kryt. Jak přední tak zadní strana telefonu jsou už z výroby polepené ochranou fólií.

V kovovém rámečku jsou na levé straně dvě tlačítka – zapnutí/vypnutí telefonu a tlačítko ovládání hlasitosti. Na pravé straně se nachází hybridní slot pro SIM karty a paměťovou kartu. Do šuplíku tak lze vložit buď dvě SIM karty formátu micro nebo jednu micro SIM a jednu paměťovou kartu jak je vidět ve videu.

Na horní hraně telefonu se nachází audio jack 3,5 mm konektor pro sluchátka. Na spodní hraně jsou reproduktory, mikrofon a micro USB konektor pro nabíjení a připojení datového kabelu pro komunikaci s počítačem.

Další informace o telefonu, jako je kapacita baterie, výdrž na jedno nabití, výkon hardware atd. uvidíte ve videu.