Soutěž o slevové kupony na telefon Elephone P8000

Společně s naším partnerem, internetovým obchodem gearbest Vám přinášíme soutěž, ve které můžete vyhrát slevový kupon na telefon Elephone P8000 v hodnotě 30 USD!

Stačí sdílet tento odkaz –  http://www.gearbest.com/m-promotion-active-152.htm  –  na sociálních sítích. Vložte poté odkaz kde všude jste sdíleli informaci o soutěži na androidforum.cz  do vlákna k soutěži. Čtyři z Vás, kteří budou při sdílení nejpilnější obdrží slevový kupón na 30 USD pro nákup telefonu Elephone P8000

Běžná cena telefonu na GearBest je 159,99 USD.

 

Pravidla soutěže

1 – soutěže se může zúčastnit každý uživatel android fóra.
2 – soutěž bude probíhat od 6.8.2015 do 24.8.2015 včetně.
3 – po skončení soutěže budou vybráni 4 nejaktivnější „sdíleči“.
4 – neuvádějte mail do příspěvků v soutěži. V případě, že budete vybráni, tak budete kontaktováni soukromou zprávou a požádáni o poskytnutí e-mailu pro komunikaci s GearBest.
5 – S obchodem GearBest si poté domluvíte zaslání slevového poukazu.
6 – jediná kontaktní osoba je unavix na androidforum.cz. Nikdo jiný není oprávněn řídit soutěž, ani Vás žádat o mail případně jiné informace k soutěži!
7 – výherci budou po vyhodnocení soutěže zveřejněni v prvním příspěvku k soutěži na adroidforum.cz.
8 – získání slevového kupónu není nijak vymahatelné. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo v průběhu soutěže upravit pravidla soutěže nebo v případě nenadálých událostí konání soutěže zrušit.
9 – ze soutěže budou odstraněny všechny příspěvky které budou mít nevhodný obsah.
10 – bavte se a celou soutěž berte sportovně.

 

 

Podmínky pro účast v soutěži

Stačí sdílet tento odkaz – http://www.gearbest.com/m-promotion-active-152.htm –  na sociálních sítích. Vložte poté odkaz kde všude jste sdíleli informaci o soutěži na androidforum.cz  do vlákna k soutěži.

 

GBlgo