Co je unavix.cz

S myšlenkou založit web, který by nějakým způsobem selektoval veliké množství nabízeného zboží v čínských obchodech a představoval to „nejlepší“ v poměru cena výkon jsem si pohrával celkem dlouhou dobu.

A tak v roce 2015 padlo rozhodnutí takový web zprovoznit a zkusit, jestli je to vůbec reálné. Kontaktoval jsem v Číně některé obchody s nabídkou spolupráce.

Jelikož se jedná o široký záběr, navázal jsem spolupráci s obchodem GearBest. Který je mimochodem dnes naším hlavním partnerem a za dva roky existence se stal jedním z největších internetových prodejců v Číně.

gearbest

Díky dobré komunikaci s výše zmíněným obchodem GearBest se Vám unavix.cz snaží přinášet výběr toho nejlepšího co se na čínském trhu dá dnes koupit. A společně s tím i spoustu slevových kuponů na různé druhy zboží. Doufám, že s výběrem nabídky zboží a slevových kuponů budete spokojeni. 

Pokud si budete myslet, že unavix.cz opomíjí nějaké zajímavé produkty, tak nám o tom zanechte zprávu přes kontaktní formulář.

Tímto Vám děkujeme za navštěvování unavix.cz i za sledování našeho YouTube kanálu či informacích na sociálních sítích G+, VKcom a Facebook.

Za unavix.cz admin webu.